akdoku tekstil - konfeksiyon
şirket profiliKONFEKSİYON  
akdoku tekstil - konfeksiyon

Yılların verdiği tecrübe ile konfeksiyon alanında müşterilerilerine en yüksek kaliteyi en kısa sürede teslim etmeyi ilke edinmiştir.

Üretim sistemlerinde yüksek teknolojiyi kullanan ve insan kaynakları eğitimine önem veren Akdoku Tekstil bu alanda konusunda lider firmalar arasında yer almaktadır.

 

MODELHANE

Deneyimli kadrosu, müşteriden gelen modelleri, sahip olduğu dijital teknolojiyi kullanarak, kumaş özelliklerine göre kesime hazır kalıplara dönüştürür. Hem kalıp, hem de maliyet aşamasında bilgisayar teknolojisini kullanarak, numunelerini modelhaneye tahsis edilmiş üretim bandında kusursuz olarak en kısa sürede üretip teslim eder.

     

 

KESİM

Hassasiyet ve hız gerektiren kesimde tam otomatik bilgisayarlı kesim sistemleri kullanılmakta, kalıp hazırlanmasından pastal oluşturulmasına, kumaşın serilmesinden kesilmesine tüm aşamalar bilgisayar kontrolünde yapılmaktadır.

   

 

BASKI/NAKIŞ TESNİF

Modellerin tasarımında bulunan baskı nakış gibi süslemeler titizlikle üretilmekte ve sonrasında tüm parçalar tek tek kontrolden geçirilerek sadece kusursuz paneller dikime sevk edilmektedir.

DİKİM

Akdoku Tekstil'in yetenekli, disiplinli makine operatörleri rekabette en önemli avantajını oluşturmaktadır. Periyodik personel eğitimleri sonucunda yüksek üretim kalitesini standart hale getirmiş örnek gösterilen öncü bir konfeksiyon tesisidir.

     

 

KALİTE KONTROL

Bant içi proses kontrollere ve bant sonu kalite kontrollere ilaveten, müşterilerimizin belirlediği kurallar ile sevkiyat öncesi kusursuz ürünün müşterilerimize ulaştırılması için titizlikle kontrol yapılmaktadır.

ÜTÜ PAKET

Üretim ile eş zamanlı olarak çalışan ütü ve paket bölümü müşterilerimizin değişik ülkelere olan siparişlerini, bütün özel etiketleme taleplerine cevap vererek, mağazalarda hiçbir ilave işlem olmadan raflara yerleştirilebilecek şekilde özel olarak paketleyerek sevke hazır hale getirirler.

 

 

 

akdoku tekstil - örme

KUMAŞ

Dokuma ve örme işlemleri için kumaş temin edilir.
detay için tıkla »
akdoku tekstil - boyahane

BOYAHANE

İşlemler son teknoloji kullanıla- rak bünyemizde yapılmaktadır. detay için tıkla »
akdoku tekstil - konfeksiyon

KONFEKSİYON

Yüksek kaliteyi en kısa sürede teslim etmeyi ilke edindik.
detay için tıkla »